Infolinia
801 703 303

(22) 487 55 55
godziny otwarcia:
Pon-Pt. 08:00-20:00, So-Nd. 10:00-20:00
zamknij

Praca

Portal Turystyczny Cititravel.pl poszukuje osób do pracy w siedzibie firmy w Poznaniu na następujące stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów z zakresu rezerwacji i sprzedaży imprez turystycznych,
Od Kandydatów oczekujemy:
  • znajomość branży turystycznej oraz aktualnej oferty biur podróży
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość systemów rezerwacyjnych takich jak Merlin, Iris, Ers, Sart, Sycon
  • znajomość obsługi komputera oraz internetu min. średnie wykształcenie, preferowane osoby z wykształceniem kierunkowym- turystyka
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • silna motywacja i orientacja na realizację założonych celów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • znajomość języka angielskiego i lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Dostarczanie aplikacji

Prosimy o przesyłanie CV (wraz ze zdjęciem) oraz listu motywacyjnego na adres:

na adres e-mail:
biuro@cititravel.pl

z dopiskiem "REKRUTACJA" oraz jakiego stanowiska dotyczy aplikacja

W aplikacji prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. Nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Opublikowane na stronach internetowych www.cititravel.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.