Infolinia
801 703 303

(22) 487 55 55
godziny otwarcia:
Pon-Pt. 08:00-20:00, So-Nd. 10:00-20:00
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce..

Formularz kontaktowy

Wyślij
Dane firmy
Siedziba Zarządu:
Cititravel Polska sp. z o. o.
ul. Słowiańska 38 A/B, 61-664 Poznań
Kontakt z Zarządem Spółki:
Konrad Lewartowski
Numer rachunku bankowego:
BZ WBK 10 Oddział w Poznaniu
67 1090 2734 0000 0001 0500 8562
NIP: 778-14-33-736
REGON: 300256368
KRS: 0000253127, Sąd Rejonowy w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 2 250 000,00 PLN
w pełni wpłacony
Rezerwacja telefoniczna
 
infolinia
801 703 303
(0,42 PLN z VAT za połączenie)
tel. stacjonarny
(22) 487 55 55

godziny otwarcia: Pn-Pt. 08:00 - 20:00 Sob. 09:00 - 20:00 Nd. 10:00 - 19:00

 
Rezerwacja przez internet 24h

e-mail: biuro@cititravel.pl

 
Zapraszamy do punktów sprzedaży w Poznaniu
ul. Słowiańska 38A/B
61-664 Poznań
tel. 22 487 55 55
ul. Libelta 1A
61-706 Poznań
tel. 22 487 55 55
ul. Mielżyńskiego 14
61-725 Poznań
tel. 22 487 55 55
 
Nasz zespół
Marta Gawlak
Konsultant d/s sprzedaży

gsm 513 123 967
marta.gawlak@cititravel.pl
Oliwia Śledziewska
Konsultant d/s sprzedaży

gsm 513 123 976
oliwia.sledziewska@cititravel.pl
Kinga Olejniczak
Konsultant d/s sprzedaży

gsm 798 042 500
kinga.olejniczak@cititravel.pl
Julia Stefańska
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 66 45 111
gsm 515 088 418
julia.stefanska@cititravel.pl
Agata Łapajczyk
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 855 73 66
fax 61 66 45 114
gsm 510 095 091
agata.lapajczyk@cititravel.pl
Łukasz Michalski
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 679 14 03
fax 61 664 51 14
gsm 517 593 951
lukasz.michalski@cititravel.pl
Magdalena Przybylak
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 679 14 03
fax 61 664 51 14
gsm 515 088 398
magdalena.przybylak@cititravel.pl
Agnieszka Napierała
Kierownik biura

tel 61 222 47 53
fax 61 66 45 114
gsm 501 007 072
agnieszka.napierala@cititravel.pl
Agata Pawlicka
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 66 45 112
fax 61 664 51 14
gsm 502 069 108
agata.pawlicka@cititravel.pl
Ewelina Kaczmarek
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 66 45 112
fax 61 66 45 114
gsm 510 095 055
ewelina.kaczmarek@cititravel.pl
Agnieszka Białek
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 222 47 53
fax 61 664 51 14
gsm 501 007 808
agnieszka.bialek@cititravel.pl
Katarzyna Kokocińska
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 222 47 53
fax 61 664 51 14
gsm 795 426 610
katarzyna.kokocinska@cititravel.pl
Bogumiła Borowicz
Kierownik biura

tel 61 66 45 111
fax 61 66 45 114
gsm 501 973 003
bogumila.borowicz@cititravel.pl
Klaudia Latosi
Kierownik biura

tel 61 855 73 66
fax 61 664 51 14
gsm 602 590 852
klaudia.latosi@cititravel.pl
Magdalena Konieczna
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 855 73 88
fax 61 664 51 14
gsm 600 257 927
magdalena.konieczna@cititravel.pl
Aleksandra Klimczuk
Konsultant d/s sprzedaży

tel 61 855 73 66
fax 61 664 51 14
gsm 602 590 822
aleksandra.klimczuk@cititravel.pl
Lidia Łangowska
Księgowość, Płatności

tel 61 222 47 52
fax 61 664 51 14
lidia.langowska@cititravel.pl
Joanna Starska-Hörberg
Radca prawny

tel 61 668 22 72
Kancelaria Radcy
Prawnego Joanna Starska
joanna.starska@cititravel.pl
Dominik Radziejewski
Dział IT

tel 61 222 47 55
fax 61 222 47 54
dominik.radziejewski@cititravel.pl
Konrad Lewartowski
Prezes Zarządu

tel 61 222 47 53
fax 61 664 51 14
konrad.lewartowski@cititravel.pl
 
Opublikowane na stronach internetowych www.cititravel.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zapisz się na newsletter i ciesz się pasją podróżowana

Wskaż nam interesujące Cię opcje, a my pomożemy Ci znaleźć wymarzone wakacje

Wybierz kraj:
  • Bułgaria
Dodatkowe opcje:
Wyślij
Zamknij